Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Izolační trojsklo

Izolační trojsklo má výsadní postavení v naší nabídce. Proč? Mají vůbec nejlepší schopnost izolace, ať už tepla nebo hluku. Okno s izolačním trojsklem je bytelné, pevné a majestátní. Navíc technologie pokročily natolik, že faktory, které byly donedávna uváděny jako hlavní nedostatky užití trojskla – vyšší hmotnost a nižší světelná propustnost – jsou už prakticky vymazány. K tomu se ještě dostaneme.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Izolační sklo není principiálně nikterak odlišné od dvojskla. Je totiž na dvojsklu založeno, avšak uvnitř na distančním rámečku spočívá tabule pokoveného skla. Je to tedy systém dvou tabulí vnějšího pokoveného a jednoho vnitřního pokoveného skla. Prostor mezi nimi je vyplněn inertním plynem.

Stavební hloubka takových plastových oken v nedávné minulosti postupně rostla, dnes dosahujeme nejlepších výsledků s hloubkou 92 mm. Do těchto profilů je zasazováno izolační trojsklo s větší šířkou rámečku, která nabývá 15 až 16 mm. Ačkoliv jsou to nepatrné rozměry, na každém milimetru záleží – ovlivňuje to tepelné parametry izolačního skla.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace protihlukových oken zdarma

Izolační trojsklo je možné i esteticky vylepšit – v poslední době se dostávají do módy vitráže a tyto skleněné výplně umožňují takové vitráže vytvořit prostou náhradou prostředního skla. Rovněž se dá místo tohoto skla použít tepelně tvrzené nebo vrstvené sklo a na izolačních vlastnostech okna se to nepodepíše.

Právě experimenty s řešením profilů pomohly vyřešit problém hmotnosti oken s takovýmto typem výplně. Dnešní okna jsou vysoce funkční, ale už nejsou abnormálně těžká. A ani o kýžené sluneční světlo uživatel i přes větší počet skleněných tabulí nepřijde. Díky zlepšeným tepelně izolačním parametrům jde navrhovat okna takových rozměrů, že se jimi do místnosti dostane naprosto postačující množství denního světla.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace protihlukových dveří zdarma

Hlavní síla tohoto modelu se ale dá vyjádřit jediným číslem – méně než 0,5. To je hodnota součinitele prostupu tepla ve wattech na metr čtvereční krát kelvin. Pokud jste už zabrouzdali do problematiky plastových oken hlouběji, jistě vám není nutné připomínat, že se jedná o ukazatel maximální schopnosti tepelné izolace, v porovnání s ostatními typy je tedy naprosto bezkonkurenční izolační trojsklo.