Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

  • Okna

    ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

  • Dveře

    ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

  • Zimní zahrady

    ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

  • Doplňky

    ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

  • Garážová vrata

    ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

  • Stavební práce

    ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Hliníková okna

Hliníková okna – už jste o nich slyšeli? Okna nemusí být jen dřevěná nebo plastová. Silnou konkurencí k těmto zavedeným materiálům představuje hliník. Hliníkové profily jsou trvanlivé a odolné, dokáží spolehlivě čelit i těm nejhorším povětrnostním podmínkám. Hliník je navíc lehký materiál. Důvodů, proč si vybudoval tak silnou pozici na poli výroby oken a dveří a proč se stává nepostradatelným materiálem pro moderní architekturu, je ale daleko více.

Důležitou skutečností, kvůli které stále více uživatelů hliníková okna vyhledává, je jejich výborná schopnost izolace. Mluvíme obecně o všech typech izolace – jednak tedy zmiňme hlukovou izolaci, díky níž je uživatel hliníkového okna oproštěn od nutnosti slyšet hluk z ulice nebo z nějaké rušné sousední domácnosti; na dalším místě uveďme izolaci proti vodě; ale vůbec nejdůležitějším faktorem je izolace tepelná. Českým uživatelům poslední dobou stále více dochází klíčový význam tohoto aspektu. Menší propustnost tepla znamená radikálně menší účty za vytápění. Instalace nových, kvalitních oken, sice stojí nemalé peníze, ale ty se dokáží rychle vrátit právě na účtech za energie.

  • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Výbornou schopnost izolace hliníkových oken posiluje vedle vlastností samotného materiálu také způsob, jakým jsou konstruována. Kvalitní okna jsou sestavena z několika komor s užitím tepelně izolační vložky pro přerušení tepelného mostu. Systém pak posiluje ještě pružné těsnění skla a výplně.

Hliníková okna nevyžadují velkou péči. Není nutné je při změnách teploty, typicky po zimě, seřizovat. Celoobvodové kování spolehlivě funguje bez chyb celá léta a nevyžaduje víc, než jen jednou ročně namazat uzávěry a závěsy několika kapkami oleje. Pro povrchovou úpravu pak stačí jednou za čas rámy natřít ochrannou barvou. To úplně stačí k tomu, aby okna dobře pracovala a zároveň vypadala jako nová i po desetiletích. Žloutnutí, jež často pozorujeme u plastových oken, je pro uživatele oken hliníkových neznámý pojem.

Za kvalitu se platí a tak i hliníková okna jsou logicky o něco dražší než plastová. Ale jak jsme se zmínili už dříve, instalace kvalitních a spolehlivě pracujících oken se vyplácí. Hliníkové produkty mají prakticky neomezenou životnost a prakticky nulovou údržbu. Je to sázka na bezpečnost, odolnost a pohodlí. A také na estetičnost – protože jak jistě zjistíte po krátkém seznámení s nabídkou našich produktů, může si vybrat z řady možností pro hliníková okna.