Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Vchodové plastové dveře

Vchodové plastové dveře určitě stojí za zmínku. Už vchodové dveře mají obzvláště velkou důležitost. Nejen že je používají všichni členové domácnosti, ale jsou také vidět zvenčí pro návštěvníky i náhodné kolemjdoucí. To znamená, že je nutné dát větší důraz na jejich estetický vzhled (aby dobře korespondovali s fasádou domu) i na bezpečnost. Při jejich výběru nic nepodceňte.

Měly by hlavní dveře domu, případně bytu, být dřevěné, nebo plastové? Naše firma vám představuje oba dva typy a ke každému velkou nabídku produktů. A nabízí také kompromisní řešení této zásadní otázky. Totiž, můžete si u nás vybrat plastové dveře, které vypadají jako dřevěné! Je to vynikající řešení pro ty, kterým imponují nezpochybnitelné technické výhody plastových dveří, ale přitom vyzdvihují estetickou hodnotu starého dobrého dřeva. Dnešní výrobní technika umožňuje, aby vzhled plastových dveří byl k nerozeznání od dveří dřevených. Jejich hlavní výhoda? Jsou vhodným bezpečnostním i dekorativním prvkem. Díky speciálním úpravám mohou vaše vchodové plastové dveře vypadat jako dveře z dubového, smrkového nebo jakéhokoliv jiného dřeva. Pro mnohé ale bude asi nejzásadnějším argumentem cena. Nic naplat, to je ten hlavní důvod, proč plastové dveře zvláště v poslední době u zákazníků tolik bodují. Na vchodových dveřích jsou možné sledovat rozdíly až v řádu několika tisíc korun ve srovnání mezi plastovými a dřevěnými typy.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Vchodové plastové dveře od nás jsou vyrobeny z profilu GEALAN S 8000 IQ stejně jako plastová okna. Stavební hloubka a uspořádání přepážek u tohoto profilu umožňuje použití velké ocelové výztuže. To zajišťuje dokonalou stabilitu a funkčnost venkovních dveří. Drážky prahů jsou konstruovány tak, že rám vchodových dveří těsně přiléhá k jejich prahům. Do profilu venkovních plastových dveří lze zabudovat všechny uzavírací mechanismy a obvyklá kování. Vchodové plastové dveře z profilu GEALAN můžeme vyrobit tak, aby se otevíraly dovnitř nebo ven. Pro venkovní plastové dveře nabízíme mnoho variant výplní a rámy v mnoha acrylcolorových barvách a v několika dekorech dřeva.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace vchodových plastových dveří zdarma

Vysoce kvalitní materiál GFK (speciální sklolaminát) ve spojení s inovativním designem překrytí křídla dveří je nejvhodněji použitelnou technologií pro plastové vchodové dveře.

Přináší tyto výhody:

 • Překrytí rámu křídla
 • Konstrukční pevnost
 • Vynikající tepelně-izolační vlastnosti
 • Originální design
 • Snadná údržba
 • Vyšší cena oproti plastovým výplním