Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil PONZIO NT152

Profil PONZIO NT152 je naším posledním výrobkem z řady hliníkových profilů. Je to vlastně konstrukční systém na bázi sloupků a příček, jenž je určený k provádění krycích stěn, světlíků nebo přístřešků. Je to profil hojně využívaný na speciálních typech staveb – autosalóny, kancelářské budovy, školy a podobně. Tento systém s blokovanými vzpěrami ale skvěle funguje i na zimních zahradách, ostrůvcích svěží zeleně, jež si lidé zvlášť v poslední době rádi budují v bezprostřední blízkosti svých domovů.

Šířka sloupků a příček je 78 mm, šířka vnějších krycích lišt se pohybuje mezi 78 a 86 mm. Při použití speciálně navržené tepelné izolace lze dosáhnout rámcového součinitele prostupu tepla až 1,75 W/m2K (závisí to i na šířce tepelně izolační vložky na prerušení tepelného mostu, ta může být široká 15 mm, 24 mm nebo 34 mm). Zvuková izolace pak může přesáhnout 50 decibelů.

Technická řešení dovolují ohýbání profilů, stavění rovných a obloukových stěn a realizování vnějších a vnitřních úhlů. Je možné použít řešení pro nadpraží a podokenní pás vyznačující se těsností a třídou požární izolace EI 30 / EI 60 / EI 120. Je možné také použít řešení pro krycí stěny v konfiguraci s těsností a třídou požární izolace EI 60.

Profil PONZIO NT152 je kompatibilní s ostatními dveřními nebo okenními systémy Ponzio.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Hladký povrch profilu umožňuje jednoduchou údržbu i čištění.

Pro barevné provedení platí stejná pravidla, jako pro ostatní hliníkových profily Ponzio z naší nabídky. To znamená, že povrchovou úpravu provádíme práškovými polyesterovými nátěrovými hmotami v barevných odstínech podle RAL, anodace v odstínech přírodní hliník, olivová, šampaň, zlatá a bronz.

Těsnění je ze syntetické pryže EPDM s prodlouženou životností, podle normy DIN 7863 a prováděcí normy podle ISO 3302-01, E2.

Používáme jedině značková kování od renomovaných firem Fapim, Geze, Sobinco, Security Style atd. Kování je provedeno v základní bezpečnostní třídě (klika – klika, nebo klika – koule). Bezpečnost zajišťuje dále patentová vložka FAB.

Výplně pro profil PONZIO NT152 mohou být jednoduchá nebo vícenásobná zasklení s jakýmkoliv druhem skla nebo neprůhledné panely.

O kvalitách tohoto výrobku vás může ubezpečit certifikát AT-15-6698/2005 vydaný úřadem pro stavební techniku, tzn. „Systém výrobků pro výrobu lehkých krycích stěn systému Ponzio NT-152 s rámovou konstrukcí z hliníkových profilů“.