Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Profil PONZIO NT50

Profil PONZIO NT50 je prvním výrobkem z naší řady kvalitních italských hliníkových profilů značky Ponzio. Číslovka v názvu odkazuje k faktu, že jeho tloušťka se blíží 50 mm (přesně je to 52 mm). Je to jeden z těch nejjednodušších profilů – obecně je nazýván „studeným systémem“, protože mu chybí termická vložka. Užití tohoto profilu je tedy vhodné pro takové okenní nebo dveřní systémy, kde nejsou zvýšené nároky na tepelnou izolaci.

Profil má hladký povrch pro snadnou údržbu a čištění. Co se týče barevného provedení, můžeme vám produkt dodat s práškovým lakováním komaxitem v odstínech olivové, zlaté, bronzové, v odstínu přírodního hliníku nebo šampaň. Nebo jsou k dispozici práškové barvy v odstínech RAL – barevná škála je tedy velmi široká.

Profil PONZIO NT50 je možné vyplnit kromě klasických skel i PVC výplněmi (tzv. sendviči), použít se dají také kovové desky či sádrokartony s tloušťkou 1 až 40 mm.

Zvukovou izolaci na rozdíl od té tepelné tento profil umožňuje – dosahuje hodnot mezi 27 a 31 db.

 • Dohodneme se na termínu, jenž bude vyhovovat oběma stranám, pošleme k Vám naše odborníky, najdeme společně ta pravá řešení pro váš domov a sestavíme Vám nabídku přímo na míru.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Profil PONZIO NT50 je kompatibilní s jinými systémy řady Ponzio – ať už jde o lišty, rohové spojky, doplňky nebo kování.

Těsnění je tvořeno dvěma celoobvodovými trvale pružnými těsněními EPDM, z nichž jedno je na rámu a druhé na křídle. Je to dostačující těsnění zabraňující vnikání vody. Těsnění je standardně černé, použití šedého těsnění je možné za příplatek.

Kování je zajištěno tříbodově, dodáváme standardně ve stříbrné povrchové úpravě. Vrchní kování je provedeno v základní bezpečnostní třídě (klika – klika, nebo klika – koule). Bezpečnost zajišťuje dále patentová vložka FAB. Proti vysazení chrání tři závěsy, jež jsou seříditelné ve všech směrech a konečně, spodní část profilu je řešena odolným hliníkovým prahem.

Kde najdeme vhodné prostředí pro užití hliníkového profilu NT-50? Je to spolehlivě postačující řešení pro interiéry budov, předělující skleněné stěny a prodejní boxy, pro automatické dveře, pro schodiště vícegeneračních rodinných domů a činžovních domů; setkáváme se s ním také v obchodech nebo ve skladových prostorech.

Je to systém jednoduchý a účelný, ale pokud potřebujete profil do náročnějších prostředí, například pro venkovní okna nebo dveře rodinných domů, je vhodnější využít jiný profil než profil PONZIO NT50.