Ideal Okno - Okna, dveře, střecha, stavba

10

LET záruka
na stálobarevnost

Poskytujeme záruku 120 měsíců na stálobarevnost námi dodávaných profilů.

5

LET záruka
na funkčnost

Poskytujeme záruku 60 měsíců na bezproblémovou funkci našich plastových výrobků.

2

ROKY záruka
na montáž

Poskytujeme záruku 24 měsíců na námi provedenou montáž plasotvých oken.

Kalkulace

 • Okna

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a dřevěných oken dle Vašich potřeb.

 • Dveře

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci plastových a interiérových dveří dle Vašich potřeb.

 • Zimní zahrady

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci zimní zahrady dle Vašich potřeb.

 • Doplňky

  ZDARMA Vám nakalkulujeme doplňky k plastovým, či dřevěným oknům a dveřím.

 • Garážová vrata

  ZDARMA Vám vytvoříme kalkulaci garážových vrat dle Vašich potřeb.

 • Stavební práce

  ZDARMA Vám nakalkulujeme stavební práce.

Plastová okna a plastové dveře

Plastová okna a plastové dveře se staly poslední dobou hodně diskutovaným tématem. Zdobí stále větší množství domovů, přičemž se nabízí otázka – co si od nich jejich uživatelé slibují ? Předčí tyto výrobky v něčem klasická dřevěná okna a dveře, nebo je to celé jen nějaká povrchní módní vlna?

Odpověď zná každý, kdo srovnával účty za energie v domácnostech se starými typy oken a dveří s novými, moderními typy, jež jsou vyráběny z plastu. Tyto nové typy se vyznačují velkou neprodyšností. Zabraňují nejen tomu, aby se dovnitř dostal chladný vzduch zvenčí, ale také tomu, aby teplo vznikající v domácnosti uniklo ven. Stará okna a nekvalitní dveře dovolují až třetině tepla vyrobeného uvnitř domova, aby se nevyužité dostalo do ovzduší. To je nejen neekonomické, ale i neekologické.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových oken zdarma

Plast jako materiál sice možná nemá obecně dobré jméno, ale otvorové výplně z něj vyráběné se pyšní precizní, sofistikovanou strukturou. Ta umožňuje skvělé fungování, které se nejvýrazněji projevuje právě na lepších tepelně i zvukově izolačních vlastnostech. Navíc plastová okna a plastové dveře nabízí větší variabilitu možností otevírání, jsou odolnější a mají výrazně delší trvanlivost.

Samozřejmě i v tomto případě platí, že ne každý výrobek poskytuje stejnou úroveň kvality. S naší společností ale máte záruku, že své peníze oknem nevyhodíte! Nabízíme otvorové výplně té nejlepší jakosti a zaručujeme vám, že výrobky z našeho sortimentu vám budou sloužit k vaší spokojenosti celé věky. Naše plastová okna a plastové dveře totiž pochází od osvědčených výrobců, při jejich výrobě jsou uplatňovány nejmodernější postupy a technologie a výsledné produkty si uchovávají svoje základní vlastnosti (schopnost izolace, snadnou manipulovatelnost, barvu i tvar) po dlouhá léta.

Kalkulace

Zažádejte si o vypracování nezávazné kalkulace plastových dveří zdarma

Co je navíc velkou výhodou plastových oken a dveří je to, že jim lze vtisknout různou podobu, takže se snadno přizpůsobí vašim představám. Nevzhledná okna uniformního tvaru a barvy jsou minulostí. Vy sami si můžete z našeho sortimentu vybrat, jaký design se vám líbí nebo jaký se nejlépe hodí k vašemu domovu. K naší bohaté nabídce produktů nabízíme široké možnosti výběru tvarů či dekoru plus četné další doplňky pro plastová okna a plastové dveře.